Aktualności

I miejsce w kategorii “Koła Naukowe” podczas Targów Projektów Akademickich!

24/05/2017

Studenci z naszego koła,  zwyciężyli w kategorii “Koła Naukowe” podczas targów Projektów Akademickich. Zaprezentowali projekt pt. “Skaner naczyń krwionośnych do nowoczesnych zastosowań autoryzacji biometrycznej”.

I miejsce za prezentację podczas 54. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu dla Macieja Stanucha

11/05/2017

Maciej Stanuch  zajął I miejsce za prezentację pt. Konstrukcja toru pomiarowego dla potrzeb budowy optycznego skanera żył wraz z wstępnym przetwarzaniem otrzymanych obrazów w zastosowaniach biometrii podczas 54. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego.

Biomisie uzyskują II miejsce w Finale Ogólnopolskim konkursu European BEST Engineering Competition!

17-19/05/2017

Maciej Stanuch wraz z drużyną zajęli II miejsce w  Finale Ogólnopolskim  konkursu European BEST Engineering Competition.

Sukces Macieja Stanucha i drużyny Biomisie!

11/04/2017

Maciej Stanuch, student kierunku Inżynieria Biomedyczna uzyskał wraz ze swoją drużyną Biomisie I miejsce w  finale lokalnym konkursu European BEST Engineering Competition.

European BEST Engineering Competition to międzynarodowe wydarzenie odbywające się w 6 miastach w Polsce i ponad 30 krajach w całej Europie. To konkurs skierowany do studentów uczelni technicznych, w którym liczy się wiedza inżynierska, kreatywność i innowacyjne myślenie.

Targi Projektów Akademickich

04/10/2014

Studenci: Maciej Książek, Mateusz Danioł i Tomasz Ćwik za projekt “Rozproszona sieć pomiarowa do zastosowań w ratownictwie” (Smart Sensor Grid) zostali Super Laureatami (I miejsce) podczas 52 Konferencji Studenckich Kół Naukowych.

Projekt zajął również pierwsze miejsce w kategorii Hit Komercyjny podczas Ogólnopolskiego Konkursu Konstrukcji Studenckich oraz zwyciężył podczas Targów Projektów Akademickich.

Sukcesy projektu Aplikacja do Sterowania Kursorem przy Pomocy Sygnału EOG

27/11/2014

Patrycja Donath i Michalina Gołąb zaprezentowały swój projekt na wydarzeniu  Okrągły Stól nauki i Start-Upów z NZSem (3 XI 2014) oraz zostały zaproszone na prestiżowe spotkanie integrujące świat nauki i biznesu – Przedsiębiorcze krakowskie start-upy – giełda projektów i partnerów (19 XI 2014).

TARGI PROJEKTÓW AKADEMICKICH

04/06/2014

Zaprezentowane projekty:

Daniel Materowski – Autonomiczny system do pobierania, przetwarzania i analizy ruchu w języku polskim w sieci społecznościowej Twitter

Michalina Gołąb, Patrycja Donath – Wykorzystanie sygnałów bioelektrycznych dla potrzeb sterowania aplikacjami komputerowymi

Festiwal nauki – Organizacja Prezentacji Aplikacji Mikrokontrolerów Freescale

21/05/2014

Opiekun i koordynator wydarzania: dr inż. Bogusław Wiśniewski